Haber
Bucaspor 1928, Karacabey Belediyespor ile karşılaşacak
![](https://nusaybin-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/bucaspor-1928-karacabey-belediyespor-ile-karsilasacak-EId9Ddcl.webp)
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk iki karşılaşmada 1 puan toplayan Bucaspor 1928, 3. hafta maçında yarın evinde Karacabey Belediyespor ile karşılaşacak. Yeni Buca Stadı’nda saat 19.00’da başlayacak maçta Burak Demirkıran düdük çalacak. Sarı-lacivertli takımın kırmızı kart cezalısı Erhan Kartal karşılaşmada forma giyemeyecek.
Bucaspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım ise taraftarın desteğiyle ilk galibiyetlerini alacaklarına inandığını söyledi.