Haber

Salihli Belediyesi Çarşamba Pazaryeri’ni sundurma çatıyla kaplıyor

Salihli Belediyesi, Çarşamba Pazaryeri ile Bedesten Çarşısı arasındaki açık alanı sundurma çatı yaparak kapatıyor. Belediye grupları ve özel bir şirket iş birliğiyle yürütülen çalışma sonucunda 700 metrelik açık alan sundurma çatı ile kapatılarak pazar yeri esnafının ve vatandaşların hizmetine sunulacak.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı İdris Özer, Çarşamba Pazaryerinde yürütülen çalışmaları inceleyerek Teknik İşler Müdürü Tolga Elbeyli’den bilgi aldı.

Çarşamba Pazaryeri’nin çevre ilçelerden gelen esnafla büyük bir nüfus yoğunluğuna hizmet verdiğini belirten Başkan Kayda, “Esnaflarımızın ve Pazaryerili vatandaşlarımızın yazın güneşten, kışın yağmurdan korunarak rahat bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla, Çarşamba Pazaryeri ile Bedesten Çarşısı arasındaki 700 metrelik açıkta kalan kısım açıldı. “Orasını revak çatıyla kapatıyoruz. Belediye gruplarımız ve Kızıltuğ Saç İşletmeleri Metal firmamız iş birliğiyle yürütülen çalışmalar sonucunda 700 metrelik açık alanı sundurma çatıyla kaplayarak önümüzdeki hafta çarşamba günü pazar yeri esnafımızın ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. . Pazar yeri esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu